מיזם 'אדם שלם' בשיתוף CoronaCrush מציגים:

אירוע הזום-ספידייט
הגדול בישראל. בחינם.

1,000 איש, 7,000 דייטים, 60 דקות.
בואו למצוא את אהבת חייכם בזום דייט הגדול בישראל.

יום רביעי | 22.6.2022 | 20:00 בערב

כל מה שצריך לעשות הוא להירשם, למלא כמה פרטים על עצמכם 
והאלגוריתם שלנו כבר ידאג לכל השאר!

אתם תצטרכו רק להתלבש יפה, לוודא שאין לכם חסה בשיניים ולפתוח את המצלמות בשעה 20:00 כדי להכיר את הדייט הראשון שלכם 🙂

איך זה עומד לקרות?

1.

ממלאים טופס פרטים אישיים ומגדירים נתונים בסיסיים להתאמה כמו טווח גיל, אזור מגורים, זיקה דתית וקריטריונים אחרים.

2.

האלגוריתם החכם שלנו יסרוק את מאגר הנתונים וייצור בשבילכם רשימה של מועמדים פוטנציאלים עם התאמה הדדית לפי טופס ההרשמה. שימו לב – בשלב הזה עוד לא תדעו עליהם כלום.

3.

ביום רביעי 22.6.2022 בשעה 20:00 בערב, כל הנרשמים לאירוע נכנסים לאתר הייעודי של CoronaCrush לסדרת ספידייטים, אחד על אחת. המצלמות יפתחו בצורה אוטומטית ויהיו לכם 7 דקות להכיר ולשוחח.

4.

בתום הזמן, תהיה לכם הפסקה בת 2 דקות להתרעננות עד שהמצלמות ייפתחו שוב, ותכירו את הפגישה הבאה שלכם. הערב כולו ייארך כשעה ותוכלו להשתתף במקסימום של 6 פגישות.

בסוף הערב, כל אחד מהמשתתפים יוכל לסמן איזו פגישה הייתה הכי מוצלחת לדעתו, ואם גם הצד השני מסכים שניכם תקבלו את פרטי הקשר ותוכלו להמשיך את ההיכרות בעצמכם.

נשמע טוב! אבל כמה זה עולה?

שום דבר. הפעילות היא חינמית לגמרי וכל מה שאתם צריכים הוא להגיע.
אבל בגלל שאנחנו רוצים לוודא שכמה שיותר נרשמים באמת יגיעו לפגישות ולא ישאירו את הדייטים שלהם להמתין מול מצלמה חשוכה ומבאסת, אנחנו גובים דמי פיקדון סמליים בסך 50 ש"ח בעת ההרשמה, שיוחזרו בסיום האירוע.

הגעתם לכל הפגישות? נפלא! כספכם יוחזר לכם בסוף הערב.
הברזתם? ההפסד שלכם. הכסף יישאר אצלנו וישמש כדי שנוכל ליצור עוד פעילויות נחמדות כאלו 🙂

רגע, אבל מה אם האלגוריתם לא ימצא לי התאמות?

זה באמת יכול לקרות – הכול תלוי כמובן אם נמצא התאמה הדדית על בסיס הקריטריונים שהגדרתם. אם לא יהיו מספיק התאמות עבורכם, תקבלו על כך הודעה מראש ודמי הפיקדון יוחזרו לכם.

יאללה, אולי האהבה שלכם
מחכה ממש מעבר למסך?
22.6.2022 | בשעה 20:00 בערב

האירוע פתוח לכלל הציבור ומיזם 'אדם שלם' יחד עם חברת CoronaCrush אינם אחראים לתוכן הפגישות. ההשתתפות בספיד-זום-דייט על כל שלביו היא על אחריותם הבלעדית של המשתתפים.

 

מי עומד מאחורי המיזם הזה?

ובכן, היי! הספיד-זום-דייט הגדול בישראל הוא פעילות משותפת מבית מיזם 'אדם שלם' של שרון אדם וחברת CoronaCrash. מיזם 'אדם שלם' נולד במטרה לסייע לרווקים ולרווקות למצוא חיבור אוהב ואמיתי, ולבנות זוגיות יציבה ומאושרת לטווח ארוך.

יצרנו תכנית חדשנית ללימודי זוגיות אונליין לרווקים ולרווקות בשיתוף מיטב המנטורים והמרצים בתחום הזוגיות והנישואין בישראל, המעניקה ידע מקצועי ומסודר כדי שתוכלו להפסיק לנחש ולבנות קשר זוגי בריא ויציב, מתוך הבנה וביטחון.
את המיזם מובילה שרון אדם, מנטורית לאמנויות ההקשבה ומאמנת גוף-רוח-נפש.